Sepetim 0

Hakkımızda

2015 Nisan ayında kurulan Rakle, henüz çok genç olmasına rağmen, temeli 60 yılı aşkın süre önce atılan ve serigrafi baskıda Dünya’nın sayılı son teknoloji kullanan tesisleri arasına girmeyi başarmış “Rapsodi Dekor” çatısı altında profesyonel üretim yapmaktadır.

Geçmişten gelen bu bilgi ve deneyimi üstün işçiliği ve trendlerden ilham alan tasarımları ile harmanlayarak, yurt içi ve yurt dışı pazarında cam dekorasyon markası olarak konumlanmaktadır.


Rakle Cam Ürünleri Koleksiyonu; sade ama şık, dünya trendlerinden ilham alan, günün her anında ve her mekanda kişiye keyif katması için özenle tasarlanmaktadır. Üretimini ise yenilikçi, camın ruhuna uygun şekilde ömürlük, kullanılan boyaların ise su bazlı ve organik olmasına özen göstermektedir.
Rakle Mum Koleksiyonu ise; bitkisel, yüksek kaliteli esans yağlar ile çevre dostu ve organik karışımlardan üretilip, sevgi ve el emeği ile İstanbul’daki tesislerinde hazırlanmaktadır.
Rakle’nin zamansız tasarımlı cam ürünlerinin ve büyüleyici kokulara sahip mum koleksiyonunun her an ve ve her mekanda keyfine varmanız dileğiyle…